Bimara

Interiérové štúdio

Parkety Parkety Parkety
Tepelná izolácia Aerotherm Obklady a dlažby Sanitárna keramika
Bimara.sk / Referencie
A+ R A-

Referencie

Zateplenie podkrovia rodinného domu - Lužianky pri Nitre

Podkrovie bolo pri stavbe domu zateplené minerálnou vatou. V zime pri nižších teplotách bolo cítiť zo stien chlad. V lete bolo zase na podkroý neznesiťelné teplo. Kvôli letným teplotám bola namontovaná klimatizačná jadnotka.

Výstava Aquatherm Nitra 2011

Na výstave bol o Aero-therm veľký záujem Ako aj vidíte na fotkách. Naši obchodný zástupcovia predvádzali ako sa Aero-therm dá nanášať na sadrokarton o čo bol tiež veľký záujem.

Realizácia obytného domu - Stará Ľubovňa

Byt na prvom poschodí nezateplený, v byte v ktorom sme robili relizáciu sa následkom tepelných mostov tvorila taká vlhkosť, až boli majitelia zúfalí.

Realizácia obytného domu - Banská Bystrica

Realizácia obytného domu v Banskej Bystrici.

Zateplenie bytu v Nitre na Černáni

Premrzanie stien v byte následne sa tvorila plieseň. Pri tomto zateplení sa použil ansilver na zničenie pliesne potom bol nanesený Aero-therm.

Velké Trakany

Naša firma bola oslovená s prosbou, či by sme vedeli odstrániť kondenzáciu stien na tomto obytnom dome. Stavba bola nezateplená a v zimných mesiacoch im tak kondenzovala voda na obvodových stenách, na stenách sa vytvárali plesne.

Most pri Bratislave

Nezateplený viacpodlažný obytný dom. Oslovil nás syn pani, ktorá býva na prízemí tohto paneláku, nakoľko pozná našu firmu a vie, čím sa zaoberáme.

AeroTHERM

Parkety

Parkety

Plávajúce podlahy

Plávajúce podlahy

Garniže

Garniže

Stavebná chémia

Stavebná chémia

O nás

Čo ponúkame

Katalóg

Referencie

Kontakt